Stop met roken challenge

Stop met roken challenge

We weten allemaal dat roken niet goed is voor je gezondheid. Maar stoppen is o zo moeilijk.

Loop jij al langer rond met de gedachte om te stoppen met roken? Dan is dit het moment om de knoop door te hakken en definitief afscheid te nemen van je rookverslaving en een Rookvrij Leven te verwelkomen!

Zodat je blijvend meer adem krijgt, meer proeft, meer ruikt, je gezondheid verbetert en je niet meer afhankelijk bent van het gevoel dat je er weer één móet opsteken.

Stop met roken met homeopathie

Homeopaten in heel Nederland willen jou helpen om te stoppen met roken. Het is een kort intensief traject met een grote kans op succes. Dus wil je een Rookvrij Leven? Meld je dan snel aan!

Wat houdt de challenge in?

  • Een telefonisch consult met een homeopaat die je uitlegt hoe de challenge werkt.
  • Homeopathische middelen die je helpen bij het stoppen met roken.
  • Na het stoppen word je 5 dagen achter elkaar gebeld door dezelfde homeopaat om je te helpen het niet-roken vol te houden.
  • De homeopaat stemt het behandelplan op jou af.

Wat kost de Stop met Roken challenge?

Dit traject kost nu € 50,- (normale prijs € 75,-). Zie het als een investering in je eigen gezondheid.

Als je een pakje per dag rookt, heb je dit bedrag er na vijf dagen niet roken al bijna uit! En bedenk eens wat je daarna bespaart als je van je rookverslaving bent verlost en hoeveel gezondheidswinst je hierdoor boekt.

Meld je dan nu aan!

Je kunt je rechtstreeks opgeven door een mail te sturen aan één van de deelnemende homeopaten. De homeopaat neemt dan contact met je op om uit te leggen hoe de challenge werkt.

Deelnemende homeopaten (gerangschikt op plaatsnaam):

Els Holthuis (Aalten, Gld): info@homeopathie-achterhoek.nl

Jacqueline Mols-van der Wal (Almelo, Ov): jacquelinemols@gmail.com

Chantal Ravers (Almelo, Ov): homeopathiechantal@hotmail.com

Hilde Koert (Almere, Fl): hildekoert@gmail.com

Jeanet Kronenburcht (Almere, Fl): j.kronenburcht@gmail.com

Henriette Metz (Alphen aan den Rijn, ZH): info@homeopathiepuur.nl

Monique Haafkes (Ambt Delden, Ov): info@moniquehaafkes.nl

Ellen van ‘t Wout-Binnendijk (Boskoop, ZH): ellen@vtwout.net

Loes Kremer (Capelle a/d IJssel, ZH):  loes@thomvw.nl

Monique Koenders (De Heurne, Gld.): info@mkkh.nl

Caroline Steinvoort (Duiven, Gld): info@homeopathieduiven.nl

Karen Franken (Eindhoven, NB): info@aurorahomeopathie.nl

Nilufer Okur (Enschede, Ov): nilufer.okur@gmail.com

Aniek Pere (Gendt, Gld.): info@homeopathielingewaard.nl

Jolande Velgersdijk (Haarlem, NH): info@jolandevelgersdijk.nl

Yvonne Klein Rouweler (Harderwijk, Gld): yvonne@natuurlijkgezondpraktijk.nl

Lucas Klooster (Harfsen, Gld): mail@lucasklooster.nl

Dyonne Bakker (Heiloo, NH): info@homeopathie-balans.nl

Wendy Huysmans (Heino, Ov): salutem-homeopathie@outlook.com

Anita Janssen-Heppe (Hengelo, Ov): anitajanssen@klassiekehomeopathie.nl

Marjan Vink (Hoofddorp, NH): marjan@marjanvink.nl

Ilonka Woltering (Huizen, NH): info@homeopathiehuizen.nl

Wendy Auceps (Julianadorp, NH): wendyauceps@klassiekehomeopathie.nl

Carolien Bruinenberg (Markelo, Ov): info@bruinenberghomeopathie.nl

Marije Glerum (Middelburg, Li): marije@homeopathiemiddelburg.nl

Marjolijn Bakker (Numansdorp, ZH): info@marlinea.nl

Marij Camps (Oirlo-Venray, Li): info@marijcamps.nl

Ellen Berkvens (Ommel, NB): info@homeopathieberkvens.nl 

Karin Hutter (Schagen, NH): karinenniels@ziggo.nl

Marina Landstra (Spijkenisse, ZH): marinalandstra@gmail.com

Josephine Broeders (Uden, NB): josephinebroeders@gmail.com

Marja Simons (Udenhout, NB): info@homeopathiesimons.nl

Susan de Jong (Waalwijk, NB): info@homeopathie-delangstraat.nl

Merel Brandsma-Grol (Westerhoven, NB): merelgrol@gmail.com

Yvonne Arnaud de Calavon (Woudenberg, Ut): yvonne.adec@gmail.com

Patricia Janssen (Zaltbommel, Gld): patriciajanssenhomeopathie@hotmail.com

Elke Wisseborn (Zeist, Ut): elke@zelfrijzend.nl

Elly te Winkel (Zwolle, Ov): ellytewinkel@kpnmail.nl

Student homeopaat

Anne-Marie Marks (Haarlem, NH): info@puurhomeopathie.nl



Download hier de Stop-met-Roken flyer (PDF, 2 flyers op 1 A4)

A5 flyer Stop met Roken