Spring naar content

Politiek en Verzekeringen

Politiek en Verzekeringen

De Vereniging Homeopathie overlegt met politiek en verzekeraarsDe Koninklijke Vereniging Homeopathie Nederland zet zich in voor een optimale toegankelijkheid van homeopathie in Nederland. Daarom overleggen we met politiek en verzekeraars over de regelgeving en de vergoeding rondom homeopathie.

Zo hebben we onlangs een actie gehouden waarbij je een kaartje kon insturen aan je zorgverzekeraar met het verzoek de vergoedingen voor homeopathie en andere complementaire geneeswijzen te verhogen. Momenteel worden er gesprekken opgezet om hier opvolging aan te geven.

Kijk voor meer informatie op onze zorgverzekeringspagina

 

 

 

Echinacea purpureaHelp je mee de homeopathie in Nederland toegankelijk te houden?

 

Word dan lid van de Vereniging Homeopathie!

 

Als lid ontvang je:

 

Meer informatie

Attentie: In verband met onze feestdagensluiting worden bestellingen die na dinsdag 22 december zijn geplaatst en betaald vanaf 6 januari verzonden.