Spring naar content

A. Vogel Hoestspray nr 2 – Bij vastzittende hoest 30 ml

A. Vogel Hoestspray nr 2 – Bij vastzittende hoest 30 ml

A.Vogel Hoestspray is een medisch hulpmiddel dat snel en effectief helpt bij vastzittende hoest. De spray verdunt het vastzittende slijm waardoor het gemakkelijker kan worden opgehoest. A.Vogel hoestspray bevat een krachtige combinatie van ingrediënten en is 100% natuurlijk. De spray is gemakkelijk in gebruik en overal mee naartoe te nemen. Praktisch voor onderweg, op je werk of op je nachtkastje.

Gebruiksinstructie:

Volwassenen: 6x daags driemaal sprayen. Naar behoefte over de dag verspreiden.
Kinderen van 3 tot 12 jaar: 6x daags een- tot tweemaal sprayen. Gebruik door kinderen onder toezicht van volwassenen (zie bijsluiter voor de wijze van sprayen).

Samenstelling:

  • Aqua
  • Mel
  • Thymus Vulgaris Herba Extract
  • Glycyrrhiza Glabra
  • Hedera Helix Extract
  • Sucrose Laurate
  • Stevioside
  • Potassium Sorbate
  • Mentha Piperita Oil

A.Vogel hoestspray is een natuurproduct. Door weersinvloeden en oogstmoment kunnen de smaak en kleur enigszins variëren.

Informatie over de ingrediënten:

  • Thymus vulgaris, echte tijm, is een veelgebruikt homeopathisch bestanddeel en heeft slijmoplossende eigenschappen. Daarnaast heeft Thymus vulgaris antibacteriële en schimmelwerende eigenschappen. Thymus vulgaris stimuleert de productie van witte bloedlichaampjes en versterkt zodoende het afweersysteem. In de homeopathische geneeskunde wordt het ook toegepast als ontsmetter bij infecties aan luchtwegen, urinewegen en de huid.

Niet gebruiken bij

  • Overgevoeligheid voor een van de componenten.
  • A.Vogel Hoestspray mag niet gebruikt worden door baby’s en peuters jonger dan 3 jaar.

Gebruik tijdens zwangerschap of borstvoeding

  • Wegens onvoldoende gegevens wordt het gebruik van A.Vogel Hoestspray uit voorzorg niet geadviseerd tijdens de zwangerschap en de periode van borstvoeding.

Waarschuwingen:

  • Alleen geschikt voor oraal gebruik.
  • Bij de volgende klachten is het verstandig de (huis)arts te bezoeken:
  • Aanhoudende hoest met veel slijmproductie en/of hoge koorts.
  • Bij koorts langer dan 3 dagen of opnieuw koorts na aantal koortsvrije dagen.
  • Hoesten door personen jonger dan 3 maanden of ouder dan 75 jaar.
  • Koude rillingen.
  • Hoest die langer dan drie weken duurt, zonder in intensiteit te verminderen.
  • Aanhoudende of terugkerende hoest ten gevolge van maagzuur en maagklachten.
  • Langdurige heesheid of stemproblemen.
  • Indien u enig onaangenaam effect opmerkt na het gebruik van de A.Vogel Hoestspray.
  • U dient de A.Vogel Hoestspray niet langer dan 30 dagen in één behandelingsperiode te gebruiken.

Echinacea purpureaHelp je mee de homeopathie in Nederland toegankelijk te houden?

 

Word dan lid van de Vereniging Homeopathie!

 

Als lid ontvang je:

 

Meer informatie

Attentie: In verband met onze feestdagensluiting worden bestellingen die na dinsdag 22 december zijn geplaatst en betaald vanaf 6 januari verzonden.