A. Vogel Drosera Complex 20 ml
A. Vogel Drosera Complex 20 ml
A.Vogel Drosera complex is een homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze.
Gebruiksinstructie:
Tenzij anders is voorgeschreven 3x daags 10-15 druppels, bij voorkeur een half uur vóór de maaltijd met wat water innemen. Even in de mond houden en dan doorslikken.
Kinderen van 2-6 jaar: 3x daags 3-5 druppels.
Kinderen van 6-12 jaar: 3x daags 5-7 druppels.
Wanneer na 14 dagen onafgebroken gebruik geen verbetering van de klachten wordt bemerkt of wanneer de klachten terugkeren, raadpleeg dan uw arts.
Samenstelling::
- Ipecacuanha Ø=D1 0,5%
- Coccus cacti Ø=D1 3,0%
- Drosera rotundifolia Ø 10,0%
- Hedera helix Ø 50,0%
- Thymus vulgaris Ø 36,5%
- Alcoholgehalte ca. 65% v/v.
- Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn niet aanwezig.
Informatie over de ingrediënten:
- Drosera rotundifolia, ronde zonnedauw, is een veelgebruikt homeopathisch bestanddeel en heeft krampopheffende eigenschappen. Het wordt in de homeopathische geneeskunde toegepast ter bevordering van het ophoesten van slijm, en werkt bacteriestatisch (bacterieremmend).
- Thymus vulgaris, echte tijm, is een veelgebruikt homeopathisch bestanddeel en heeft slijmoplossende eigenschappen. Daarnaast heeft Thymus vulgaris antibacteriële en schimmelwerende eigenschappen. Thymus vulgaris stimuleert de productie van witte bloedlichaampjes en versterkt zodoende het afweersysteem. In de homeopathische geneeskunde wordt het ook toegepast als ontsmetter bij infecties aan luchtwegen, urinewegen en de huid.
Attentie:
- Let op: de volgende opmerkingen kunnen ook van toepassing zijn op het gebruik van geneesmiddelen enige tijd geleden of in de nabije toekomst. Informeer uw arts of apotheker wanneer u andere geneesmiddelen gebruikt of kort geleden heeft gebruikt. Dit geldt ook voor geneesmiddelen die u zonder recept kunt verkrijgen.
- Het is bij homeopathische geneesmiddelen mogelijk dat er een beginverergering optreedt in de eerste week van de inname. Dit betekent dat de klachten in eerste instantie toenemen in plaats van afnemen. Stop in dat geval de inname van het homeopathische geneesmiddel en begin een paar dagen later met de halve dosering.