Hond met artrose

hond-artrose-homeopathie

Hugo is een 10 jarige Labrador. Hij heeft door artrose last van opstartproblemen als hij lang gelegen heeft. Hij is gevallen. Hij sprong uit de auto en is door zijn poot gezwikt.

Tekst:  Ineke Vlug, Klassiek homeopaat voor dieren

Hugo heeft van de dierenarts een pijnstiller/ontstekingsremmer gekregen. Dit is 4 maanden geleden en steeds als daarmee gestopt wordt komen de klachten weer terug. Max is een zware hond, hij heeft verschillende vetophopingen op zijn achterhand, in zijn oksel en lies.

Deze ophopingen zijn in de loop der tijd groter geworden. Max is vrij onderdanig en bang voor kleinigheden zoals vlaggetjes in een tuin die wat heen en weer waaien.

Nadat Max een homeopathisch middel heeft gekregen verdwijnen de bewegingsklachten geleidelijk. Ze komen echter wel weer terug. het middel wordt herhaald en Max is binnen een week weer vrijwel zonder klachten.

Als je meer wilt weten over welke rol homeopathie kan spelen in de gezondheid van je dier neem dan contact op met de Beroepsvereniging Klassiek Homeopaten voor Dieren.