Spring naar content

Blogs van Vincent Engel

Blog van Vincent Engel

Vincent Engel

Je bent van je klacht af, en nu?

Je bent bij de huisarts geweest voor een diagnose. Om van je klacht af te komen is homeopathie een optie. Mensen maken bij mij een afspraak omdat zij liever geen chemische medicatie of injecties willen en simpel gezegd stopt een behandeling

Lees verder
Vincent Engel

Kriebelhoest

Mijn broer is een boerderij aan het bouwen en ik help zo af en toe mee. november is het dak in elementen afgeleverd waarna het stuk voor stuk met behulp van een kraan gemonteerd werd. Binnen twee dagen was het dak dicht. Maar daarna begon het

Lees verder
Vincent Engel

Beweging is genezing, probeer het maar eens!

De laatste tijd is het nogal druk, terwijl ik eigenlijk rust zou willen. Gelukkig zit dat wel in het verschiet, maar wanneer? Dat is vaak de vraag. Iedereen lijkt het wel druk te hebben. Als de jaren voorbij gaan en wij steeds ouder worden

Lees verder
Vincent Engel

Fake nieuws

Tijdens het schrijven van een artikel over emoties voor Homeopathie Magazine (HM) schiet mij een voorval te binnen over de kinderen van mijn zusje. Het gaat over mijn nichtje, een emotioneel wrak zou je kunnen zeggen, terwijl ze nog maar drie

Lees verder
Vincent Engel

De natuur als medicijn

Een Amerikaanse landschapsarchitect en ecoloog heeft onlangs een onderzoek gepubliceerd over het effect van de natuur op onze stressbeleving. Tegenwoordig heeft een ecoloog het vooral druk met: hoe implementeer je ‘natuur’ in een stad. Dat een

Lees verder
Vincent Engel

Dat had je gedroomd

Dat je tijdens het slapen ook droomt is een prachtige uitvinding van onze schepper. Vroeger dacht men dat dromen niets anders waren dan afwijkende ‘gedachten’, alsof je dingen meemaakt met een bril op terwijl je ogen overdag optisch gezond zijn.

Lees verder
Vincent Engel

Rust

Soms voel ik mij zo gelukkig als ik een middel kan voorschrijven omdat ik weet dat het diegene eindelijk eens rust zal brengen. Een onrustig gevoel is slopend. Geen boek kunnen lezen. Niet gewoon rustig kunnen zitten op de bank. Mediteren, wat i

Lees verder
Vincent Engel

Het koeienverhaal

Al enige tijd ben ik bezig met een grote tuinverbouwing. Bijna alles gaat op de schop. Achter in de tuin staat een oude kas die zijn beste jaren heeft gehad. Begin volgend jaar ga ik een nieuwe kas neerzetten op een andere plek en dan zitten we

Lees verder
Vincent Engel

Klaar voor de toekomst

De telefoon gaat: een vrouw wil graag meer informatie over homeopathie en homeopatische profylaxe (HP) maar zij is niet de enige. ‘Geeft u ook informatieconsulten bij iemand thuis?’ ‘Ja hoor’ antwoord ik, ‘als het niet te ver weg is’. Na een

Lees verder
Vincent Engel

Het witte kuiken

Sophie is een meisje van negen en houd van gezelligheid, speelt graag met andere kinderen en is een zonnetje in huis. Misschien is ze té open, waardoor kinderfeestjes superleuk zijn, tot ze thuiskomst en de batterij volkomen leeg is. Sophie heef

Lees verder

Echinacea purpureaHelp je mee de homeopathie in Nederland toegankelijk te houden?

 

Word dan lid van de Vereniging Homeopathie!

 

Als lid ontvang je:

 

Meer informatie

Attentie: In verband met onze feestdagensluiting worden bestellingen die na dinsdag 22 december zijn geplaatst en betaald vanaf 6 januari verzonden.